Topzumpy.sk > O nás

TopŽumpy - výroba a predaj certifikovaných nádrží

Špecializujeme sa na výrobu a predaj betónových certifikovaných nádrží, ktoré sa používajú predovšetkým ako žumpy a septiky v miestach, kde nieje možné pripojiť sa k verejnej kanalizácií. Ich využitie je však na Vás a Vašich potrebách. Je z nich možno urobiť tiež pivnicu, šachtu, či nádrž na dažďovú vodu. Betónové nádrže sú vyrobené z certifikovaného betónu a oceľovej výstuže. K žumpe Vám dodáme aj certifikát o jej nepriepustnosti.

Žumpy vyrábame od veľkosti 2m3 až do veľkosti 14m3. Je možné spájať ich a získať tak požadovaný objem. Vďaka tomu dokážeme uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov. Žumpy sú vyrábané z vysokokvalitného certifikovaného vibrovaného betónu, kostra je tvorená výstužou vo forme betonárskej ocele o hrúbke 8 a 10mm, čo zabezpečuje vysokú pevnosť. Výborne navrhnutá hrúbka stien zaručuje mimoriadnu pevnosť a dlhú životnosť, na rozdiel od niektorých konkurenčných produktov, ktoré šetria náklady na úkor kvality.

Betónovú nádrž dovezieme k Vám kdekoľvek na území Slovenskej republiky. Uloženie žumpy hydraulickým ramenom priamo do stavebnej jamy máte v cene. Disponujeme najmodernejším technickým vybavením, pomocou ktorého je montáž veľmi jednoduchá. K našim zákazníkom pristupujeme individuálne a priateľsky. Môžete si to overiť.

Výhodý nákupu u nás

  • Vysoká kvalita za nízku cenu
  • Rýchle dodanie s dopravou kdekoľvek vrámci Slovenska
  • Odborná montáž vysokoskúsenými pracovníkmi ZDARMA
  • K žumpe dostanete certifikát o nepriepustnosti